Celorepublikoví PARTNEŘI

DECATHLON
je, stejně jako my, tým nadšených 
sportovců. 
Jejich cílem a smyslem 
je dělat sport dostupnější. 

Proteinová dieta KetoDiet umí s nadváhou zatočit. Proteinová jídla KetoDiet mají snížený obsah cukrů a zároveň zvýšený obsah bílkovin. Díky tomu v těle dochází ke změně metabolismu a ke zcela přirozenému spalování uložených tuků.

OLYMPTOY - dovozce a distributor hraček, které se vyznačují nejen svojí kvalitou, ale především vlastostí dokázat rozvinout osobnost dítěte ve všech stupních jeho vývoje. 

Produkty SEBAMED stabilizují přirozený kyselý ochranný plášť pokožky pomocí pH 5,5 - ať už jde o denní péči o citlivou pleť nebo jemnou pokožku miminek.

Doplněk stravy BABY IMUN od české společnosti TEREZIA COMPANY je 100% přírodní sirup s hlívou ústřičnou a rakytníkem na podporu imunity pro děti již od 1 roku.

REJ FOOD - Víte, co jíte - specializovaný eshop na zdravé potraviny jako např. celozrnné sušenky, bezlepkové křupky, snídaňové cereálie ad.

BEBIVITA je německá značka kojenecké a dětské výživy. Každý výrobek Bebivita obsahuje cenné živiny (vitaminy a minerály), které jsou přesně přizpůsobeny požadavkům dítěte. 

Doplněk stravy RAKYTNÍČEK - multivit. želatinky jsou unikátní vysokým obsahem vitamínů. Na trh je jako první uvedla sp. TEREZIA COMPANY - česká firma s tradicí více jak 25 let.

Voda FROMIN je prémiová kojenecká a pramenitá voda z artéského vrtu, jemně zásaditá, s nízkou mineralizací a lahodnou chutí, vhodná pro přípravu kojenecké stravy.

Oblečení DIDRIKSONS je stále jednou z vedoucích společností na trhu s funkčním oblečením. Didriksons, to je kvalita, spolehlivost a neotřelý skandinávský styl. 

Skupinka nadšených maminek, které rády obletují své děti, ale občas také potřebují s něčím bodnout. Vytvořily ProMaminky.cz. Komunitní web se zdravými názory na mateřství a děti, kde mohou všechny nastávající i stávající maminky sdílet své zkušenosti. 

FAMILY SNACK - bezlepkové křupky pro celou rodinu. Křupky jsou vyrobeny z těch nejčistších přírodních surovin, bez přídavných chemických látek.

Happy Baby vás provede celý těhotenstvím, porodem i péčí o miminko. Na jejich webových stránkách najdete výborné recepty, rubriku pro ženy i poradnu. 

Značka MAM přináší výrobky pro miminka, které v sobě spojují líbivý design i lékařsky prokázanou funkčnost, produkty jsou totiž vyvíjeny ve spolupráci s vědci, lékaři a designéry.

Česká značka elektrospotřebičů Concept tvoří spotřebiče pro skutečný život již od roku 1991 a má nejširší nabídkou rychlovarných konvic, sušiček a vysavačů.

JsmeKočky.cz je online magazín pro ženy, které se nebojí být samy sebou. Píše o všem zajímavém, upřímně i s humorem, z oblasti krásy, zdraví, vztahů a sexu, volného času, módy a společnosti. Žádné téma není tabu.

Rádio BLANÍK se poprvé v českém éteru ozvalo přesně o půlnoci ze 4. na 5. června 1999. Bylo to na středočeské frekvenci 95.0 FM. V dalších letech se vysílání postupně rozšiřovalo i do dalších částí republiky.